דברו איתנו

סיורים

סיורי איכות בחצרים

במסגרת תיירות חצרים נערכים מגוון סיורים מקצועיים ומרתקים, בעלי ערך מוסף והשראה, הנוגעים לקיבוץ ולסביבתו. הסיורים מועברים על ידי חברי הקיבוץ שהינם אנשי מקצוע בכירים בתחומם, בעלי ידע רב וניסיון עשיר, וזאת באמצעות סיורי שטח, הרצאות, דיונים, סרטונים ועוד. בנוסף, הסיורים וההדרכות נבנים בהתאמה אישית תוך התחשבות בתחומי העניין והצרכים של כל קבוצה, לרבות אופי המשתתפים ומגבלות זמן. כמו כן, קיימות מתכונות שונות המשלבות מספר סוגי סיורים, ארוחות בוקר ו/או צהרים מצוינות, וסדנאות איכותיות ומהנות. בתיאום מראש ניתן גם לקבל הדרכות בשפות שונות.

סיור בחברות העסקיות של הקיבוץ – נטפים וחוחובה ישראל

אנו מקיימים סיור מעשיר וייחודי בחברות העסקיות של הקיבוץ, בן כשעה וחצי, המפגיש את המשתתפים עם חקלאות מתקדמת וטכנולוגיות חדשניות, המיושמות בנטפים ובחוחובה ישראל. הסיור כולל הרצאות מרתקות בליווי סרטון אודות מפעל נטפים, האחראי לפיתוח וייצור טפטפות שהובילו למהפכה עולמית בענפי ההשקיה והדישון, ומפעל החוחובה המוביל בגידול והפקת שמן החוחובה שמשמש את תעשיית הקוסמטיקה העולמית. לאחר ההרצאה ייערכו סיורים במפעלי נטפים וחוחובה, בליווי הסברים על איכויות הפיתוח הטכנולוגי ומאפייני הארגון השונים כדוגמת נתחי שוק, רווחים והתנהלות ארגונית. לסיור זה יש להגיע עם נעליים סגורות.

כשאומנות פוגשת מדבר – סיור בדרך הפסלים

"אומנות פוגשת מדבר" הוא סיור מרהיב, מעשיר ושופע יצירה בדרך הפסלים שאורך כשעתיים ומשלב מגוון פעילויות. דרך הפסלים הינה מיזם של האמנית מרגה פישטיין ובעלה ישראל, חברי קיבוץ חצרים בשיתוף הקק"ל, אליו הוזמנו מיטב האמנים הישראלים שהציבו בצידי דרך ועל הגבעות יצירות המנהלות דיאלוג עם סביבת המדבר. הדרך עוברת בעוד מגוון אתרים נוספים, ביניהם אתרים ארכיאולוגיים, חורשות פיקניק, תצפית פנוראמית מרהיבה ומחנה צבאי ממלחמת ששת הימים. בנוסף, הסיור כולל ביקור בשדות החוחובה וסיפור גידולם וייצורם של הצמחים כשמן לתעשיות הקוסמטיקה. יש לציין כי סיור זה מוצע עם אפשרות לשילוב באתרים נוספים באזור, ובשעת השקיעה יש בו מראה מרהיב.

סיור בקיבוץ חצרים - מעץ בודד לנווה מדבר

 בואו להכיר מקרוב את  סיפור הקמתו ובנייתו של קיבוץ בעל קהילה שיתופית בלב מדבר. ההיכרות נערכת על ידי סיורים מודרכים שמתחילים בהרצאה ובסרט אודות הקיבוץ ומפעליו, וממשיכים לביקור באתרים היסטוריים כגון בית הביטחון (בית יציב ראשון שהוצב בנקודה הגבוהה ביותר בקיבוץ), הצריף השוודי, לוחות הפסיפס ורפת חצרים. זאת בליווי סיפורי ההקמה של הקיבוץ על הקשיים והאתגרים שבו, כדוגמת משבר המלח, וכן ההצלחות כמו סיפורם של מפעלי חוחובה ישראל ונטפים.

1
112 1
1 226x118
233
34
349
66
666
8877
DSCN9239
DSCN9241
DSCN9282
IMG 1309
IMG 1310
IMG 1311
IMG 3025
OKLP 1
OKLP 13
OKLP 16
OKLP 2
OKLP 27
OKLP 33
OKLP 71
OKLP 74
OKLP 80
With Einat
With Isaac
Wii Roy At The Dairy